top of page

Minority Reporter Group

Public·251 members

Merhaba! Yakın zamanda TikTok yayınlarımdaki görüntülemeleri artırmak için SubsBoost'u kullandım ve deneyimlerimi paylaşabilirim. Dürüst olmak gerekirse, ilk başta şüpheciydim. “Bu gerçekten işe yarayacak mı?” diye düşündüm. Ancak birçok blog yazarının benzer hizmetleri kullandığını gördükten sonra denemeye karar verdim. İlk olarak, görüntülenme sayısında önemli bir artış olduğunu fark ettim. Önceden 30-50 izleyicim varken, görüntüleme satın aldıktan sonra bu rakam 300-400'e fırladı. Bu bir popülerlik yanılsaması yaratıyor ve bu da daha fazla yeni izleyici çekiyor. Birçok insan bir yayına başkalarının da ilgi duyduğunu görünce gelir. Bu gerçekten işe yarayan bir tür sosyal kanıttır. Ancak, yalnızca izlenme satın almanın tüm sorunları çözmeyeceğini unutmamak önemlidir. Kaliteli içerik olmadan izleyicilerin burada kalmadığını fark ettim. Bu nedenle, yalnızca görüntülenme sayısını artırmayı planlıyorsanız, içeriği unutmayın; daha fazla ayrıntı için https://subsboost.com/tiktok-canli-yayin-izlenme-satin-al/ web sitesine göz atmanızı öneririm. İzleyicilerimle daha sık etkileşime girmeye, sorular sormaya ve anketler yapmaya başladım. Bu, etkileşimi büyük ölçüde artırdı ve düzenli izleyiciler edinmeye başladım. Risklere gelince, henüz TikTok'tan herhangi bir engelleme veya uyarı ile karşılaşmadım. Ancak bu, hiç olmadığı anlamına gelmez. Şüphe uyandırmaktan kaçınmak için bir seferde çok fazla görüntüleme sipariş etmezdim. Küçük hacimlerle başlamak ve bunları kademeli olarak artırmak daha iyidir.

crazy thief322
crazy thief322
6 days ago

Sana katılıyorum, bu oldukça zor bir soru. Ben de bu tür hizmetleri duydum ve şüphelerim var. Bazıları görüntüleme satın almanın size destek sağlayabileceğini iddia etse de ben yine de kitlenizle etkileşim kurmaya odaklanmanızı öneririm. Örneğin diğer kullanıcılarla anketler yapın veya ortak yayınlar yapın. Bu hem abonelerinizle olan bağınızı güçlendirir hem de dikkat çeker. Umarım hepimiz nicelik ve nitelik arasında bir denge bulabiliriz!

Like

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page